SADECKIE.PL
Serwisy
Strona główna
Aktualności
Pogoda w regionie
Rozkłady jazdy busów
Sport i rekreacja
Piłka nożna
Finanse
Wolne chwile
Forum
Turystyka
Kamery internetowe
Ranking Stron
Ciekawe miejsca
Kultura
Rozrywka
Warto wiedzieć
Katalog firm i instytucji
Komunikacja
Edukacja
Region w liczbach
Wybory samorząd 2006
O nas

W dniu 1 września w internecie pojawił się serwis sadeckie.pl. Jest to portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji.

W portalu można znależć przede wszystkim aktualności z regionu. Wszystko co się dzieje ważnego napewno znajdzie się na stronach serwisu. Wśród aktualności spore miejsce zajmą informacje o lokalnym sporcie, a zwłaszcza o rozgrywkach piłki nożnej na wszystkich szczeblach rozgrywkowych.
Spora uwaga poświęcona jest również firmom z naszego regionu. W katalogu firm w pogrupowanych działach można znależć wiele informacji na temat tutejszych przedsiębiorstw i instytucji. Katalog sukcesywnie będzie powiększany.
Trzeci filar portalu to turystyka. Obszar powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego jest wyjątkowo bogaty w miejsca warte odwiedzenia. Dlatego na stronach serwisu sadeckie.pl mozna będzie znależć pożyteczne informacje o turystyce, rozrywce, komunikacji i kulturze w regionie.
Cały czas się rozwijamy, dlatego bardzo chętnie podejmiemy współpracę z nowymi webmasterami zainteresowanymi prowadzeniem jednego z serwisów tematycznych.

o naskontaktreklamainformacje prasowewspółpracaprywatnośćpartnerzy

Copyright © 2006 - 2014 SADECKIE.PL